Witamy na stronie!
Witamy na stronie uczestników „Kursu Fotografii Cyfrowej - Urzędów 2016” zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Urzędowie. Kurs trwa od października do grudnia 2016. Skierowany jest do młodzieży i dorosłych, użytkowników dowolnego aparatu fotograficznego. Pomoże lepiej wykorzystać posiadany sprzęt i wykonywać bardziej świadomie, lepsze, ciekawsze zdjęcia. Obejmuje zajęcia teoretyczne, praktyczne, studyjne i plenerowe. Każdy uczestnik kursu może prezentować w naszej galerii swoje prace. Zalogowani uczestnicy mają dostęp do galerii umożliwiającej komentowanie fotografii, do shoutboxa i prywatnych wiadomości.
Ostatnie fotki:
Kurs zakończony
Zgodnie z programem Kurs Fotografii Cyfrowej 2016  został zakończony. 
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział. Mam nadzieję, że kontakty będą dalej utrzymywane, a nasza wspólna pasja wciąż rozwijana.
Dlatego też strona KFC będzie nadal aktywna, można w dalszym ciągu zamieszczać na niej swoje nowe fotografie, pisać, oceniać, zadawać pytania.

Najbardziej aktywni i zaangażowani uczestnicy kursu uzyskali członkostwo Fotoklubu Kraśnik. Do pracy w Fotoklubie zapraszamy także pozostałych kursowiczów, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z fotografią.

Zapraszam na wspólne z FKK Kraśnik spotkanie świąteczne 15 grudnia w OK Urzędów
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło
Odwiedziny gości
Dziś:10
Wczoraj:25
W tym tygodniu:10
W tym miesiącu:186
W tym roku:1,453
Wszystkich:12,693
Ostatnio Widziani
· lech68 tygodni
· KasiaZ75 tygodni
· MichalD102 tygodni
· EwelinaD107 tygodni
· MonikaP112 tygodni
· Beata B115 tygodni
· SzczepanJ117 tygodni
· LukaszL120 tygodni
· AdamB124 tygodni
· MateuszL125 tygodni


Zdjęcia prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.